Показаны сообщения с ярлыком 8 клас. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком 8 клас. Показать все сообщения

03.09.2014

Рыгор Барадулін "Трэба дома бываць часцей"

Трэба дома бываць часцей,
Трэба дома бываць не госцем,
Каб душою не ачарсцвець,
Каб не страцiць святое штосьцi.

Не забыць, як падвялы аер
На памытай падлозе пахне,
Як у студню цыбаты асвер
Запускае руку да пахi.